• На головну
  • Контакти
  • Мапа сайту
ТОВ Управлiння матерiально-технiчного забезпечення

(044) 207-43-93

207-43-94

207-43-96

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Управління Матеріально-Технічного Забезпечення «Енерокомплект» є провідною організацією в області забезпечення українського ринку бланками суворої звітності. Історія компанії починається у 1997 році і має коло постійних клієнтів на всій території України. На даному етапі наша компанія уклала 51 дилерський договір. На умовах прямого договору ми співпрацюємо зі 111 організаціями по всій території України. Стратегія розвитку компанії має на увазі постійне поповнення асортименту продукції, а також подальший розвиток перспективних напрямів у сфері забезпечення юридичних осіб України всіма необхідними бланками суворої звітності.

Основним видом діяльності ТОВ «УМТЗ «Енергокомплект» є організація виготовлення та реалізація бланків суворої звітності на ринку України. Наша компанія має тривалі договірні зв'язки з підприємствами-виробниками, які мають ліцензії Міністерства фінансів України на право виготовлення бланків документів суворої звітності та ліцензії Служби безпеки України на право проведення господарської діяльності з впровадження голографічних захисних елементів. Нашими партнерами по виготовленню цінних паперів та бланків документів є ДП "Поліграфічний комбінат "Україна", ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря».

В організації працюють висококваліфіковані й віддані справі фахівці і професіонали, які мають великий досвід роботи на поліграфічному ринку. Персональний менеджер проводить повний моніторинг кожного замовлення на продукцію.

Ми вдячні всім клієнтам, які обрали нашу організацію на початку її діяльності, а також тим, хто виявив довіру нам пізніше, хто і сьогодні залишається нашим партнером, відкритим для ідей та співпраці, що є невід'ємною частиною нашого успіху і процвітання .

Маючи багаторічний досвід з реалізації бланків суворого обліку, ми пропонуємо Вам співпрацю та маємо надію на довгострокові та взаємовигідні партнерські відносини.